• 097-502-73-45,
  • 099-723-30-41,
097-502-73-45, 099-723-30-41,
04.03.2023

Как выбрать ортопедическую подушку

Як правильно обрати ортопедичну подушку?


Це питання стає актуальним для багатьох з нас, які хочуть покращити якість свого сну та уникнути проблем зі здоров'ям хребта та шийної частини.

Перш за все, слід визначити свої індивідуальні потреби. Яка вага, зріст, стать, яка форма тіла, які проблеми зі здоров'ям? Відповіді на ці запитання допоможуть зробити вибір на користь підходящої моделі.

Важливо звернути увагу на матеріал, з якого виготовлена подушка. Найчастіше використовують латекс, піну та волокно. Кожен матеріал має свої переваги та недоліки, тому слід звернути увагу на особливості кожного з них.

Однією з найважливіших характеристик ортопедичної подушки є її жорсткість. Якщо подушка занадто м'яка, то голова може опускатися, що створює додаткове навантаження на шийну частину хребта. Якщо ж подушка занадто жорстка, то може виникнути дискомфорт.

​​Не менш важливим фактором є розмір подушки. Вона повинна відповідати розміру та формі вашої голови та шиї, щоб забезпечити правильну підтримку.
Не забувайте також про антиалергічні властивості та гіпоалергенність матеріалів, з яких виготовлена подушка, особливо якщо у вас є алергія.

Обираючи ортопедичну подушку, варто керуватися своїми потребами та відчуттями. Найкраще обрати модель, яка дозволить вам комфортно спати та підтримувати здоров'я вашого хребта та шийної частини.

Ми рекомендуємо обирати невисоку подушку, якщо у вас м’яке спальне місце. Та, навпаки, якщо у вас твердий диван і ви спите на боку, то краще обрати подушку високу.